Obsługa nieruchomości

Obsługa nieruchomości

Klientom planującym inwestycje w nieruchomości oferujemy kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w kupnie i sprzedaży lokali mieszkalnych i użytkowych. Pod kątem bezpieczeństwa i dochodowości inwestycje te są jednym z najlepszych rozwiązań dla osób, które chcą uniknąć efektów inflacji i osiągnąć większy zysk z ulokowanego kapitału w przyszłości.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Czas sprzedaży nieruchomości zależy przede wszystkim od jej ceny. Ważne jest więc zdefiniowanie własnych potrzeb, co będzie stanowić dobry początek do ustanowienia ceny wywoławczej i możliwego zakresu jej negocjacji.

Oprócz tego kluczowym elementem będzie odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży: zdjęcia, opisy, plany, zgromadzenie wymaganej dokumentacji, a także prawidłowo przeprowadzona kampania reklamowa, dzięki której dotrzemy do potencjalnych klientów.

Wszystkie te czynniki znacznie przyspieszą sprzedaż nieruchomości. Chętnie w tym Państwu pomożemy!

WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI

By uniknąć błędów przy szacowaniu wartości nieruchomości, opieramy się na właściwych źródłach informacji. Cena rynkowa to cena, która zadowoli zarówno nabywcę, jak i sprzedającego. Pomagamy właścicielom nieruchomości w jej ustanowieniu. Przy określaniu wartości nieruchomości inwestycyjnej głównym czynnikiem, jakim należy się kierować, jest możliwość generowania obrotów przez nieruchomość.

Pomożemy wyszukać odpowiednią ofertę i przygotować wszystkie formalności wraz z możliwością pozyskania środków finansowych. Zajmiemy się śledzeniem ofert konkretnego rodzaju nieruchomości w odpowiedniej dla Państwa lokalizacji oraz analizą rynku i rentowności inwestycji. Partnerują nam kancelarie notarialne, doradcy inwestycyjni oraz rzeczoznawcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie profesjonalnie zaspokoić wszelkie Państwa oczekiwania.

Nasz zespół zadba o Państwa wygodę i sprawność obsługi.
Zapraszamy do współpracy!